تبلیغات
❤دنیای دوستداشتنی ما❤ - بازی های ریوما

بازی های ریوما

دوشنبه 18 آبان 1394 03:50 ب.ظ

Writer : ⓥⓨⓞⓝⓐ
Time: انیمه ی شاهزاده ی تنیس ،
سلام بچه ها 


امروز براتون یه چیز جالب آوردم 
بازی های ریوما 
منبع :

برای خوندنش برو ادامه

بازی های ریوما:

ریوما وقتی به تیم سیگاکو می پیوندد در اولین مسابقه با موموشیرو دَبِل(دونفره) بازی می کند. و ریوما و موموشیرو با هم نمی سازند و مربی ریوزاکی ریوما رو فقط در انفرادی می گذارد.

در بازی دیگر سیگاکو با تیم فودومینه ریوما با ایبو شینجی بازی میکند و چشم ریوما در این بازی آسیب می بیند؛ ریوزاکی سنسی(سنسی میشه مربی) چشم ریوما را می بندد و کاپتان تزوکا به ریوما می گوید که باید در 10 دقیقه بازی را تمام کنی.ریوما دقیقا در 9:59 بازی را می برد و در این بازی سبک بازیش تغییر میکند.

بازی دیگر سیگاکو با سنت رودلف است که ریوما با یوتا فوجی (برادر کوچیکه فوجی) بازی میکند و ریوما در این بازی یک تکنیک به اسم درایو B می زند و بازی را 4-6 می برد.

 

بازی های ریوما:

در مرحله نیمه نهایی مسابقه سیگاکو و جینکا بود. که مدرسه راهنمایی جینکا به دلیل معده درد بازی نکردند.(البته مدرسه ی جینکا اینو گفتن چون از تیم سیکاگو و ریوما میترسیدن)

 

بازی دیگه سیگاکو با مدرسه راهنمایی یامابوکی بود. که رقیب ریوما "آکتوسو جین" بودش. آکتوسو رقیب قوی برای ریوما بودش، در این بازی ریوما تکنیک هایی مث سوپر رایزینگ و درایو A را اختراع میکنه و بازی رو 4-6 میبره و انتقام خودش رو میگره.( چون آکتوسو به ریوما سنگ پرتاب کرده بود.)

 

مسابقات کانتو

تیم سیگاکو بعد از بردن تیم یامابوکی باید با تیم هیوته بازی میکرد. که ریوما در این بازی ذخیره بود. ولی به دلیل اینکه هر دو تیم مساوی کردن باید هر دو تیم بازیکن های ذخیره شون رو به داخل زمین میفرستادن. که ریوما باید با هیوشی واکاشی سال دومی هیوته ( بازیکن ذخیره تیم هیوتی) بازی میکرد. ریوما در این بازی با کپی کردن "دراپ شات" (ضربه معروف تزوکا) موفق شد که بازی رو 2-6 ببره.

 

بازی بعدی سیگاکو با مدرسه راهنمایی "جوسی شونان" بود که در این بازی ریوما با "شینجو رجی" بازی کرد. مربی این تیم (هانامورا) سعی داشت که ریوما رو به تیم جوسی شونان بیاره ولی ریوما قبول نکرد. در این بازی رجی از "سراب" استفاده میکند ولی ریوما این تکنیک را برگشت میزند. ریجی عصبانی میشود و از تکنیک خشن "تاثیر عمیق" استفاده میکنه که صورت ریوما رو زخمی میکنه ولی ریوما این تکنیک رو کپی میکنه و بازی رو 4-6 میبره.

 

بازی بعدی با تیم روکاکو هستش که ریوما باید با کاپتان تیم روکاکو " کنتارو آئول" بازی کنه. کنتارو قدرت فوق العاده ای توی کنترل توپ داره و همش توپ رو به یه طرف گوشه ی زمین میفرسته. این بازی اونقدر طولانی میشه که تا غروب طول میکشه و داور اعلام میکنه که ادامه بازی فردا صبح انجام بشه. در فردا صبح ریوما با درایو Bخیلی سریع بازی 4-6 میبره.

 

بازی بعدی با تیم ریکای دای فوزوکو هستش که به دلیل بارش بارون به یه هفته تاخیر میفته. در همون روز که بارون میاد ریوما با "سانادا گنچیرو" یه بازی میکنه (کسی خبر نداره twisted evil) که ریوما در این بازی شکست میخوره (یا به قول تو انیمه ریوما ضربه میخوره twisted evil) و این بازی رو آکتوسو یواشکی میبینه و یه بازی با ریوما میکنه و ریوما رو امیدوار میکنه. بعدش ریوزاکی سنسی تصمیم میگیره که اعضای تیم سیگاکو رو به اردوی آموزشی ببره. در این اردو اعضای تیم سیگاکو "یاماتو" (کاپتان قبلی تیم سیگاکو و کسی که به تزوکا گفت که ستون حمایتی سیگاکو شو) رو میبینن. یاماتو با ریوما حرف میزنه و ریوما رو تشویق میکنه. بعد چند روز که توی اردو هستن یه بازی تمرینی با تیم هیوتی (هیوته) میکنن. ریوما با آتوبه بازی میکنه و بازی رو 6-6 میبرن چون قانون تایبریک رو نذاشتن. بعدش ریوما از اویشی میخواد که باهاش یه بازی کنه و ریوما توی این بازی یه تکنیک جدید به اسم " اسمَش طوفانی" میسازه.

وقتی که یه هفته میگذره موقع مسابقه سیگاکو با ریکای دای هستش. ریوما وقتی با سانادا بازی میکنه با استفاده از تکنیک های سرو ناکل کیری هارا و انعطاف پذیری آکتوسو و تاپ اسپین پیچ دار یوتا و دانک اسمش موموشیرو و دراپ شات تزوکا و نقطه شینجی و دیپ ایمپالس (تاثیر عمیق) ریجی و جگوکجو هیوشی و اسمش طوفانی خودش .... بازی رو 5-6 میبره.

 

بازی های ریوما:

در بین بازی سانادا و ریوما، سانادا از یه تکنیکی به اسم چرخش نامرئی استفاده میکنه که زیاد دیده نمیشه و کسایی میتونن توپ رو ببین که بینایی خوبی دارن. ریوما توپ رو میبینه و برگشت میزنه ولی بعدا چشماش خسته میشه و با چشم های بسته بازی میکنه. سانادا فک میکنه که داره الکی و اینکار رو میکنه و شانسیه ولی ریوما ثابت میکنه که شانسی نیست. این تکنیک چشم سامورایی از نانجیرو به ریوما به ارث رسیده.

 

بعد بازی با تیم ریکای دای، ژاپن با آمریکا مسابقه داره و همه ی تیم ها به اردوی یه هفته ای دعوت میشن و در این اردو بهترین بازیکن ها رو برای مسابقه انتخاب میکنن. در این اردو به سه گروه تقسیم میشه که مربی های تیم: ریوزاکی سنسی و هانامورا سنسی و ساکاکی سنسی هستن. ریوزاکی قلبش یه چیزی میشه (twisted evil) و میره بیمارستان و به جاش تزوکا از آلمان میاد. وقتی که باید همه ی مربی ها بازیکن های منتخب خودشونو معرفی کنن که میکنن تزوکا نمیدونه که بین فوجی یا ریوما کدوم رو انتخاب کنه (چون تزوکا فکر میکرد که ریوما بعد از شکست دادن سانادا مغرور شده باشه). ریوما وقتی از اردو بر میگرده از تزوکا خواهش میکنه که بذاره که توی بازی باشه و با کوین مسابقه بده. تزوکا قبول میکنه و ریوما رو بازیکن ذخیره میکنه.

در بازی بین آمریکا و ژاپن آکایا کیری هارا باید با کوین اسمیت بازی کنه که آکایا زخمی میشه و تو قانونی که در این بازی هست بازیکن ذخیره یعنی ریوما میاد با کوین بازی میکنه. و بازی رو 6-7 میبره. در این بازی کوین همه ی تکنیک های ریوما رو بلده و همه رو برگشت میزنه ولی کوین اسمش طوفانی رو ندیده بوده و نمیتونه این تکنیک رو برگشت بزنه که با تکنیک هایی که در مسابقه های قبلی دیده بود اسمش طوفانی رو با هیگوما اوتوشی فوجی برگشت میزنه. ولی ریوما بازی رو 6-7 میبره.

 
Comments : کامنت ها
Edit:

پنجشنبه 27 خرداد 1395 10:30 ق.ظ